Referanslarımız
Kazanımlar ..

1. Satışlarınızı, rezervasyonlarını, tanıtım faaliyetlerinizi bu eşsiz ve çok güçlü pazarlama ve sunum sistemi sayesinde artırın...

2. Eski ve yorgun web sayfanıza yeni bir soluk getirin; teknolojik üstünlüğünüzle sektörde fark yaratın.

3. Konuklarınız sizin tarifinize gerek kalmaksızın bütün tesis hakkında detaylı bilgi ile gelerek tanıtım sürecinizi hızlandırsınlar ve bir tanıtım zinciri şeklinde bu uygulamayı çevrelerine de tanıtsınlar.

4. Tesisinizi internet ortamından bütün müşteri ya da müşteri adaylarınıza Sanal Tur şeklinde gezdirerek rakipleriniz ile aranızda fark yaratın, sektördeki konumunuzu perçinleyin

5. Tur Şirketlerine tanıtımınızı daha kolay yapın. Tesisinize ayrı bir prestij ve eşsiz bir imaj kazandırın,

6. Hedef müşterilerinize kendi alanınızdaki gelişmeleri ve yenilikleri zahmetsizce tanıtın, hem değerli zamanınızdan hem de harcamalarınızdan tasarruf edin.

7. Uzaktaki müşterilerinizin kolaylıkla mekânınızı gezmelerini sağlayın, müşteri portföyünüzü genişletin müşterilerden gelecek istek ve önerilerden de ilham alarak kendinizi yenileyin.

8. Gerçekten tesisinizi görerek ve beğenerek gelen gerçek müşteriyle tanışın; rezervasyonlarınız, satışlarınız daha hızlı ve kolay olsun.

9. İmaj Medya Grup ile, sunduğunuz ürün ve hizmetler, müşterileriniz ya da çalıştığınız firmalar tarafından bizzat sizi ziyaret etmiş kadar yakından tanınabilir. Müşterileriniz için çok önemli olan, "Neye Harcama Yaptığını Bilme İhtiyacı" na Sanal Tur teknolojisi en uygun biçimde cevap verebilecektir.

Panoramik sahnenin herhangi bir bölgesine ziyaretçiye daha fazla bilgi vermek amacıyla resim,ses,video gibi bileşenler eklenebilmektedir.