GOOGLE EARTH

360CITIES / GOOGLE EARTH

360Cities.net coğrafi olarak dünya genelinde panoramik fotoğraflar ve sanal tur fotoğrafçılarının desteğiyle hızla gelişen bir internet projesidir (“Geomapping”). 360cities’in panoramik fotoğraf uzmanları, değerli çalışmalarını 360cities platformunda normal internet kullanıcılarına, foto fanlarına, turistler ve diğer ziyaretçilerden oluşan geniş bir ziyareti kitlesine ulaştırmayı hedeflemekle beraber ziyaretçilere farklı bir web deneyimi yaşatmak için yayınlamaktadırlar.
 
360cities’in içeriği “Google Earth” ile ilişkilendirilmiştir. Bu sayede 360cities’in panorama fotoğrafları tüm kullanıcılar için ücretsiz olarak otomatik olarak sunulabilmektedir ve tüm dünyayı 3D Visualisierungssoftware ile birbirine bağlamak mümkün olmaktadır.
 
Ayrıca 50.000’den fazla panorama fotoğraflar içeren 360cities’in veri bankasının tamamı uydu görüntüleri ve şehir planları ile bağlı olup, google earth ün galeri sekmesinden kolayca görüntülenebilmektedir. imajmedyagrup.com ‘da bu projenin katılımcısıdır. Nt360 tarafından yapılan tüm sanal gezinti çalışmaları ücretsiz olarak buraya yüklenmekte ve mekanınızın kapıları dünyanın her yerine açılmış olmaktadır.
 

 
Providers of stunning 360 Virtual Tours for business website owners across the UK.
Sanal Gezinti İçersine Açıklama Ekleme (Resim, Video, Ses vs.)
 
» Panoramik sahnenin herhangi bir bölgesine ziyaretçiye daha fazla bilgi vermek amacıyla resim,ses,video gibi bileşenler eklenebilmektedir.
 
360° Sanal Çekim ile ;

360 derece fotoğraf çekimi ile istediğiniz mekanda 3 boyutlu gezebilmenin özgürlüğünü yaşabilir, sunduğunuz ürün veya hizmetleride bu gezinin bir parçası yapabilirsiniz.

Panoramik çekilen fotoğrafların özel bir çalışma ile birbirine eklenmesi ile oluşturulan 360 panorama, çok farklı uygulamalara imkan veriyor.Mouse ya da klavye yoluyla sahnenin içinde sağa sola yukarı ya da aşağıya gezebiliyor, mekanda gördüğünüz herhangi bir nesneye yakından bakabiliyor, bulunduğunuz bir alandan başka bir alana geçebiliyorsunuz.

Ziyaretçinin sanki oradaymış gibi hissetmesini sağlayan 360 derece sanal tur, mekanınızı, hizmetlerinizi, ürünlerinizi tanıtmanız için size kolaylık sağlıyor.

Panoramik sahnenin herhangi bir bölgesine ziyaretçiye daha fazla bilgi vermek amacıyla resim,ses,video gibi bileşenler eklenebilmektedir.