HDR

HDR (High Dynamic Range) Sanal Tur Normal çekilmiş bir fotoğraf karesinde karanlık yüzey ile aydınlık yüzey arasında ki ışık farkı genelde yüksek olur. Panoramik çekimlerde pozlama ayarı bir kere yapıldığından bu durum , ışık patlamalarına veya kararmalara neden olur. Panoramik fotoğraflar ve özellikle 360 derece bir sanal gezinti uygulaması için, HDR tekniği son derece etkili bir sonuç ortaya çıkarmaktadır. 

360° Sanal Çekim ile ;

360 derece fotoğraf çekimi ile istediğiniz mekanda 3 boyutlu gezebilmenin özgürlüğünü yaşabilir, sunduğunuz ürün veya hizmetleride bu gezinin bir parçası yapabilirsiniz.

Panoramik çekilen fotoğrafların özel bir çalışma ile birbirine eklenmesi ile oluşturulan 360 panorama, çok farklı uygulamalara imkan veriyor.Mouse ya da klavye yoluyla sahnenin içinde sağa sola yukarı ya da aşağıya gezebiliyor, mekanda gördüğünüz herhangi bir nesneye yakından bakabiliyor, bulunduğunuz bir alandan başka bir alana geçebiliyorsunuz.

Ziyaretçinin sanki oradaymış gibi hissetmesini sağlayan 360 derece sanal tur, mekanınızı, hizmetlerinizi, ürünlerinizi tanıtmanız için size kolaylık sağlıyor.

Panoramik sahnenin herhangi bir bölgesine ziyaretçiye daha fazla bilgi vermek amacıyla resim,ses,video gibi bileşenler eklenebilmektedir.